RB560VM-40FHTE-17
Partnumber:
RB560VM-40FHTE-17
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky Si 40V 0.5A Automotive 2-Pin UMD T/R