RB751V40T1G
Partnumber:
RB751V40T1G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 40V 0.03A 2-Pin SOD-323 T/R