RBR1L30ATE25
Partnumber:
RBR1L30ATE25
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 30V 1A 2-Pin PMDS T/R