RBR3MM60ATFTR
Partnumber:
RBR3MM60ATFTR
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 60V 3A Automotive 2-Pin PMDU T/R