RC-1SP4T-A18
Partnumber:
RC-1SP4T-A18
Manufacturer:
Mini-Circuits
Availability:
10000 in stock
Package
RF Switch SP4T 0MHz to 18GHz Case MR-1853
Payment
Shipping
Share
facebook
twitter
pinterest
google+
certifications
Manufacturers
MIC
CHINA
View all
Recently viewed products
HSDL-3612-008
CAP 10UF 1206 50V
50K 11W