RC0100FR-078R2L
Partnumber:
RC0100FR-078R2L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0100 8.2 Ohm 1% 0.031W(1/32W) -200ppm/°C to 600ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R