RC0100JR-0727KL
Partnumber:
RC0100JR-0727KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0100 27K Ohm 5% 0.031W(1/32W) ±200ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R