RC0201FR-0716R9L
Partnumber:
RC0201FR-0716R9L
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0201 16.9 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R