RC0201FR-072M7L
Partnumber:
RC0201FR-072M7L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0201 2.7M Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R