RC0402DR-0731K6L
Partnumber:
RC0402DR-0731K6L
Manufacturer:
YAGEO CORPORATION
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 31.6K Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R