RC0402DR-074K7L
Partnumber:
RC0402DR-074K7L
Manufacturer:
Yageo
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 4.7K Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R