RC0402F103CS
Partnumber:
RC0402F103CS
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
Availability:
Out of stock
Package
Res Thick Film 01005 10K Ohm 1% 0.031W(1/32W) ±250ppm/°C Pad SMD T/R