RC0402F120CS
Partnumber:
RC0402F120CS
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 01005 12 Ohm 1% 0.031W(1/32W) ±250ppm/°C Pad SMD T/R