RC0402FR-0715RL
Partnumber:
RC0402FR-0715RL
Manufacturer:
YAGEO Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 15ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402, CHIP