RC0402FR-0717K8L
Partnumber:
RC0402FR-0717K8L
Manufacturer:
Yageo
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 17.8K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R