RC0402FR-072K94L
Partnumber:
RC0402FR-072K94L
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 2.94K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R