RC0402FR-074K7L
Partnumber:
RC0402FR-074K7L
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 4.7K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R