RC0402FR-075K1L
Partnumber:
RC0402FR-075K1L
products.category:
others
Availability:
400 in stock
SKU:
RC0402FR-075K1L
Package
RES THICK FILM 0402 5.1K OHM 1% 0.063W(1/16W)