RC0402FR-0791KL
Partnumber:
RC0402FR-0791KL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 91K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R