RC0402JR-0730KL
Partnumber:
RC0402JR-0730KL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 30K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R