RC0603DR-0731K6L
Partnumber:
RC0603DR-0731K6L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 31.6K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R