RC0603F105CS
Partnumber:
RC0603F105CS
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0201 1M Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±250ppm/°C Pad SMD T/R