RC0603F114CS
Partnumber:
RC0603F114CS
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0201 110K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±250ppm/°C Pad SMD T/R