RC0603F202CS
Partnumber:
RC0603F202CS
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 2000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 0201, CHIP