RC0603FR-0710RL
Partnumber:
RC0603FR-0710RL
Manufacturer:
Yageo
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 10 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R