RC0603FR-07113KL
Partnumber:
RC0603FR-07113KL
Manufacturer:
Yageo
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 113K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R