RC0603FR-07127KL
Partnumber:
RC0603FR-07127KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 127K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R