RC0603FR-071K2L
Partnumber:
RC0603FR-071K2L
Manufacturer:
Yageo
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 1.2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R