RC0603FR-0722RL
Partnumber:
RC0603FR-0722RL
Manufacturer:
YAGEO
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 22 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R