RC0603FR-0743KL
Partnumber:
RC0603FR-0743KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 43K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R