RC0603FR-0747RL
Partnumber:
RC0603FR-0747RL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 47 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R