RC0603FR-074K7L
Partnumber:
RC0603FR-074K7L
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 4.7K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R