RC0603FR-101K8L
Partnumber:
RC0603FR-101K8L
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 1.8K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R