RC0603FR-1036KL
Partnumber:
RC0603FR-1036KL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 36K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R