RC0603JR-0718KL
Partnumber:
RC0603JR-0718KL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 18K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R