RC0603JR-075K6L
Partnumber:
RC0603JR-075K6L
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 5.6K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R