RC0805FR-07100KL
Partnumber:
RC0805FR-07100KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 100K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R