RC0805FR-0749R9L
Partnumber:
RC0805FR-0749R9L
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 49.9 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R