RC0805FR-07511RL
Partnumber:
RC0805FR-07511RL
Manufacturer:
YAGEO Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 511ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805, CHIP