RC0805FR-0782KL
Partnumber:
RC0805FR-0782KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 82K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R