RC0805FR-7W240RL
Partnumber:
RC0805FR-7W240RL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 240 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R