RC1005F6040CS
Partnumber:
RC1005F6040CS
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
Availability:
100000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 604ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402, CHIP, ROHS COMPLIANT