RC1005J682CS
Partnumber:
RC1005J682CS
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 6.8K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R