RC1206FR-07130RL
Partnumber:
RC1206FR-07130RL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 130 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R