RC1206FR-071K07L
Partnumber:
RC1206FR-071K07L
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 1.07K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R