RC1206FR-074M3L
Partnumber:
RC1206FR-074M3L
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 4.3M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R