RC1206FR-07604KL
Partnumber:
RC1206FR-07604KL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 604K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R