RC1206JR-7W10RL
Partnumber:
RC1206JR-7W10RL
Manufacturer:
YAGEO CORPORATION
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 10 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R