RC1210FR-0710ML
Partnumber:
RC1210FR-0710ML
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1210 10M Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R