RC1210FR-0724R3L
Partnumber:
RC1210FR-0724R3L
Manufacturer:
Yageo Group
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 1210 24.3 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Epoxy Pad SMD T/R